BANNERY, PLAKATY, BILLBOARDY
Wydrukujemy dla Ciebie dowolny temat na dowolnym podłożu.
Opracowanie graficzne zrobią nasi graficy lub zrobisz sam - wtedy jest taniej.

POWIĘKSZENIA FOTOGRAFII, FOTOTAPETY
Zrobiłeś dobre zdjęcie i chcesz je wydrukować w dużym powiększeniu - to tylko u nas. Możesz ze swojej fotografii wyplotować u nas fototapetę na ścianę. Im Twoja fotka będzie lepszej jakości i rozdzielczości,tym efekt wydruku będzie lepszy. Najlepsze są pliki TIFF, mogą też być wysokiej jakości JPG. Drukujemy na papierze Foto Gloss lub innym wybranym. Minimalna cena to 50 zł + 22% VAT.

MAPY ŚCIENNE: TEMATYCZNE, OPERACYJNE, ADMINISTRACYJNE
PLANY MIAST, MAPY GMIN I POWIATÓW, MAPY REZERWATÓW PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH, MAPY TURYSTYCZNE
MAPY OBSZARU DZIAŁANIA STOWARZYSZEŃ, MAPY RYSUNKOWE

Specjalizujemy się w opracowywaniu map dowolnego obszaru w dowolnej skali i w dowolnym formacie z dowolną treścią. Możemy dodać na nich Twoje logo i adres, może fotkę Twojej firmy, herb gminy lub inny element dla Ciebie istotny. Nasze mapy są aktualizowane w terenie, posiadają aktualne dane. Drukujemy je w najwyższej rozdzielczości na wybranym przez Ciebie materiale, oprawiamy w metalowe rolki (mapa ścienna) lub doczepiamy oczka (banner), drukujemy na transparentnym materiale (podświetlany kaseton) albo naklejamy na blachę (mapa magnetyczna), na kapę lub PCV (mapa, tablica). Wielkość mapy dostosujemy do Twoich potrzeb.

           

WYCINANKI, NAKLEJKI
Wycinamy na ploterze tnącym wszystkie wybrane przez Ciebie wzory, litery, loga, naklejki, grafiki, stickery, nalepki na CD.

PLANSZE, TABLICE WEWNĘTRZNE LUB ZEWNĘTRZNE
Nasi graficy wykonają plansze o wybranej przez Ciebie treści
i kolorystyce. Format i przeznaczenie planszy wybierasz Ty. Jeśli tablicę chcesz umieścić wewnątrz pomieszczenia, to proponujemy nakleić ją na kapę lub PCV, jeśli na zewnątrz, to przygotowujemy ją na blasze lub PCV. Niestety, nie wykonujemy samostojących stelaży, ale służymy radą i podpowiadamy wykonawców.